Комісія регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці  протягом липня—серпня 2018 р. проводить іспити серед посадових осіб та спеціалістів з охорони праці виробничих підрозділів регіональної філії. 

Наразі склав  іспити керівний склад трьох дирекцій: ДН-4 (Коростень), ДН-3 (Жмеринка) та ДН-2 (Козятин).  На цьому тижні комісія продовжить роботу в ДН-5 (Конотоп) та ДН-1 (Київ).

До складання іспитів залучаються керівники всіх структурних підрозділів, заступники керівників, головні інженери та фахівці з охорони праці цих структурних підрозділів.

За словами начальника Київського регіонального відділу контролю за умовами праці та промисловою безпекою Департаменту охорони праці та промислової безпеки Алли Лазько, такі іспити проводяться щорічно. Важливо, щоб керівники були якнайкраще підготовлені, адже після того, як вони здадуть іспити комісії, повинні провести перевірку знань з охорони праці та промислової безпеки в підрозділах.