У Запоріжжі нещодавно відбулася робоча нарада керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця» та регіональних підприємств-клієнтів.

У роботі наради під головуванням начальника служби перевезень філії Дмитра Дядюшкіна взяли участь керівники підприємств ПАТ «Запоріжнерудпром», ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр № 3», ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр», ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправління», ПАТ «Запорізький ОЕЗ» та інших. На зустрічі обговорили особливості планування навантаження промисловими підприємствами та нагальні питання, які виникають у роботі.

Вирішено погоджувати у контрактах з постачальником продукції обсяги та рівномірність відправлення вантажів у межах переробної спроможності вантажних фронтів підприємств. Стан справ щодо ефективного використання вагонів філії «ЦТЛ» АТ «Укрзалізниця» розглядатиметься щодобово. При цьому слід аналізувати роботу підприємств порівняно з ЄТП або часом, зазначеним у договорах про експлуатацію залізничних під’їзних колії та про подавання та забирання вагонів.

Керівництво Запорізької дирекції, у свою чергу, підтвердило свої зобов’язання щодо вживання вичерпних заходів із забезпечення промислових підприємств вагонами відповідно до узгоджених заявок.