На Придніпровській залізниці попереджено 144 спроби вкрасти вугілля із вагонів

12 червня 2020, 13:49

З початку цього року на Придніпровській залізниці попереджено 144 зазіхання крадіїв на вугілля, яке транспортувалося поїздами територією залізниці. Від розкрадання збережено майже 40 т стратегічного вантажу загальною вартістю понад 200 тис. грн. При цьому затримані 133 зловмисники, які у восьми випадках використовували транспортні засоби, зокрема і гужовий.

Для порівняння: в першому півріччі 2019 р. вохрівці стали на заваді 100 спробам поцупити вугілля. Орієнтовна вартість —  понад 105 тис. грн. При цьому було передано правоохоронцям 90 осіб, затриманих на гарячому.  

Як зазначив у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль»  заступник начальника служби воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Олексій Кірейко, найбільш тривожна ситуація спостерігається на Синельниківському і Запорізькому залізничних вузлах, станціях Діївка та Чаплине Дніпровської дирекції залізничних перевезень, дільниці Каховське Море—Таврійськ. Саме тому ці й деякі інші криміногенні адреси — у зоні підвищеної уваги оперативних структур воєнізованої охорони Придніпровської залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?