На регіональній філії «Одеська залізниця» модернізують контактну мережу

Головним напрямком модернізації служби електропостачання є контактна мережа, яка не має резерву. Зараз проводиться заміна опорних і підтримуючих конструкцій, дротів контактної мережі на дільницях Помічна – Колосівка, Фундукліївка – Цибулеве.

У 2017 р. на тяговій підстанції ім. Т. Шевченка проведено модернізацію розподільного пристрою 110 кВ, завершено заміну багатооб’ємних масляних вимикачів на елегазове обладнання. Значне старіння обладнання зумовило значні витрати на їхнє утримання. Через стійку тенденцію погіршення основних характеристик технічний стан обладнання не відповідав вимогам, тому було прийнято рішення про його заміну.

Проводиться модернізація трансформаторної підстанції на залізничному вузлі ст. ім. Т. Шевченка. ЦРП-4 станції введена в експлуатацію у 1966 р., вирішено замінити морально і фізично застаріле обладнання 10/0,4 кВ.

Також проведено реконструкцію трансформаторної підстанції 35/6 кВ на станції Херсон.

 Заміна застарілого обладнання на нове дасть змогу зменшити витрати на обслуговування обладнання, поліпшити надійність його роботи,  економічний ефект складе в цілому  більше ніж 3 млн. грн.