На станції Одеса-Головна відбувся день відкритих дверей

02 вересня 2018, 13:41

Наприкінці тижня на станції Одеса-Головна під головуванням Одеської дирекції залізничних перевезень за участю керівництва станції Одеса-Головна та представників Одеського міського центру зайнятості було проведено день відкритих дверей для потенційних претендентів на працевлаштування.

Начальник станції Одеса-Головна, його заступник з оперативної роботи, начальник відділу кадрів Одеської дирекції залізничних перевезень, заступник начальника відділу кадрів дирекції та інженери провели змістовну екскурсію для здобувачів роботи.

Претендентам були запропоновані наявні та актуальні вакантні посади в одній з найбільших дирекцій залізничних перевезень регіональної філії — касир квитковий, складач поїздів, сигналіст, регулювальник, агент комерційний, машиніст крана, такелажник та інші.

У рамках заходу потенційні працівники мали можливість ознайомитися з умовами праці на станції, особисто поспілкуватися з представниками регіональної філії, поставити свої запитання та отримати детальну інформацію щодо діяльності компанії.

Кандидати на працевлаштування оглянули робочі місця чергового по парку, чергового по станції, кабінет охорони праці, переглянули відеофільм з охорони праці, прослухали інформацію про переваги роботи на магістралі та її особливості, соціальне забезпечення, заробітну плату, перспективи кар’єрного та професійного росту.

Додамо, що подібні заходи нещодавно проведено також на станціях Знам’янка та Подільськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?