На станції Запоріжжя-Ліве оновлено вагонний уповільнювач

14 травня 2020, 11:04

Нещодавно на другій гальмівній позиції сортувальної гірки станції Запоріжжя-Ліве замінено вагонний уповільнювач КЗ-3ПК. На зміну прийшов аналогічний, капітально відновлений у ПрАТ «Дніпровський тепловозоремонтний завод».  

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» головний інженер Запорізької дистанції сигналізації та зв’язку Сергій Яцун, загалом сортувальний процес на станції Запоріжжя-Ліве забезпечують майже 70 вагонних уповільнювачів. За останні кілька років два морально застарілі уповільнювачі типу КВ-3 замінили ЗВУ білоруського виробництва. А ще три було капітально відновлено внутрішнім і зовнішнім підрядом. Решта уповільнювачів регулярно оздоровлюється плановими видами ремонту в Чаплинських механічних майстернях філії «Енергоремтранс» АТ «Укрзалізниця».

До речі, встановлений на сортувальній гірці станції Запоріжжя-Ліве вагонний уповільнювач — вже другий, що був відремонтований ПрАТ «Дніпровський тепловозоремонтний завод». Перший успішно експлуатується на непарній гірці станції Нижньодніпровськ-Вузол. А наразі заводчани відновлюють ще один — для сортувальної станції Верхівцеве. 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?