На станціях Одеса-Пересип та Одеса-Порт ведеться середній ремонт стрілочних переводів.  Наразі відремонтовано 6 комплектів стрілочних переводів на цих станціях. Вчора, 9 серпня, залізничники завершили ремонт 7-го на блокпості 1310 км станції Одеса-Пересип, де капітальний ремонт проводили у 2007 р.

Роботи почалися 3-го, а триватимуть до 19 серпня. Ще заплановано здійснити середній ремонт двох стрілочних  переводів та п’яти дільниць колії між стрілочними переводами загальною довжиною приблизно 450 м.  

У ремонтних роботах беруть участь спеціалісти Одеської дистанції колії з п’яти околодків, Знам’янської та Снігурівської колійних машинних станцій, Одеської дистанції сигналізації та зв’язку, Одеської дистанції електропостачання. Також задіяно високоефективну колійну техніку філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ» Укрзалізниця» —  універсальну машину для укладання нових стрілочних переводів і колії всіх типів DESEC TRACKLAYER TL-70 та виправочно-підбивно-рихтувальну машину для стрілочних переводів UNIMAT 08-475/4S.