На вокзалах станцій Черкаси, Кропивницький та Помічна доступна нова послуга

29 березня 2018, 16:25

Відтепер на залізничних вокзалах станцій Черкаси, Кропівницький і Помічна працюють каси, де можна оформити квитки на автобусні маршрути внутрішнього та міжнародного сполучення.

Дана послуга дає можливість покращити якість обслуговування пасажирів, адже цей сервіс дозволяє планувати поїздки як залізницею, так і з пересадкою на автобус, не відходячи від квиткової каси.

Особливістю сервісу є те, що квитки в касах залізничних вокзалів коштують дешевше, ніж в касах автостанцій через менший комісійний збір і його фіксований розмір (22 гривні). Цього вдалося досягнути завдяки укладанню договору з перевізниками, без посередників. Завдяки цьому за оформлення квитків, наприклад, за маршрутом з Черкас до Варшави коштуватиме пасажирам значно дешевше, адже даний збір у касах залізниці майже вп’ятеро менше, ніж в інших місцях.

Нагадаємо, раніше продаж проїзних документів на автобусні рейси внутрішнього і міжнародного сполучення було розпочато у касах залізничних вокзалів Роздільна, Подільськ, Вапнярка, Знам’янка, Олександрія. Даний пілотний проект було ініційовано наприкінці минулого року керівництвом регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?