Напередодні Різдва майже 200 киян та гостей столиці проїхалися святковим ретропоїздом навколо Києва

07 січня 2019, 09:58

Майже 200 киян та гостей столиці вчора, 6 січня, проїхалися святковим ретропоїздом навколо Києва. У голові чотирьох вагонів і вагона-ресторану курсував паровоз Л-4600.

Під час подорожі навколо Києва, яка тривала приблизно 2,5 год, пасажири мали можливість помилуватися краєвидами стародавньої столиці, Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції та локомотивні депо.

Традиційно рух поїзда забезпечувала паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ, заснованого в 1873 р., що зараз є базовим підприємством з обслуговування та ремонту паровозів в Україні.

По закінченню подорожі пасажири безкоштовно відвідали виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ї колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Довідка. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 р. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 р., а 1966 р. локомотив отримав своє теперішнє місце приписки — депо Сновськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?