Незважаючи на карантин, у припортових станціях у березні збільшилася вантажна робота

26 березня 2020, 12:41

У торговельних портах Чорного моря в березні 2020 р., незважаючи на карантин, збільшилася вантажна робота.

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник виробничого підрозділу «Дирекція залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій» регіональної філії «Одеська залізниця» (ДН-5) АТ «Укрзалізниця» Андрій Киман, станом на 24 березня середньодобове навантаження за перший місяць весни у вагони становило 29,1 тис. т, що більше відповідного показника березня минулого року на 130,5 %. Щодоби у портах навантажують в середньому 551 вагон. Наймасовішими вантажами до навантаження були вугілля, нікелева й марганцева руда, добрива. Вивантаження також збільшилося до березня минулого року — на 102,3 %. Із вагонів на припортових станціях вивантажують найбільше  зернові та металопродукцію.

«Наразі в портах у межах карантинних заходів додатково оглядають судна, проте на робочий процес це не впливає», — розповів Андрій Киман. За його словами, робітників дирекції через обмеження в Одесі курсування міського транспорту підвозять на роботу відомчим автотранспортом регіональної філії.

Як раніше повідомлялося, за підсумками 2019 р. навантаження та вивантаження залізничних вагонів в чорноморських портах України зросло на 13 %. Обсяги збільшилися переважно завдяки маршрутним відправленням, а також експорту зернових та імпорту вугілля.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?