Новий контейнерний поїзд Укрзалізниці до Польщі — втричі швидше та мінімум на 20 % дешевша доставка

04 квітня 2019, 13:03

Укрзалізниця запустила новий регулярний контейнерний поїзд від станції Нижньодніпровськ-Вузол (Україна) до станції Славкув (Польща). Щосуботи він збиратиме контейнери зі станцій Запоріжжя, Маріуполь-Сортувальний та Нікополь. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, швидкість доставки контейнерів до кордону України з Польщею значно скорочено — до 40 год замість кількох діб. Крім того, завдяки збільшенню швидкості доставки вартість перевезення контейнерів на фітингових платформах власності АТ «Укрзалізниця», які перебувають на балансі філії «Центр транспортного сервісу «Ліски», знижено на 20—25 %.

«Укрзалізниця в рамках нового підходу до організації контейнерних перевезень гарантує якість комплексного сервісу. Адже прямий контейнерний поїзд, який прямує з суворим дотриманням графіка без жодних маневрових операцій на шляху та з прискореною технологією перетину кордону, — це цілорічна всепогодна альтернатива автомобільним перевезенням», — прокоментував Євген Кравцов.

Загалом це вже 19-й контейнерний поїзд Укрзалізниці, що курсуватиме на постійній основі, з них вісім транзитних. «Наразі розглядаємо можливість організації нових контейнерних поїздів за маршрутом Литва—Україна—Литва. Наші фахівці з логістики контейнерних перевезень уже домовляються про співпрацю з колегами АТ «Литовські залізниці», ДО «Білоруська залізниця» та ТОВ «Containerships», — повідомив Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?