У смт Овідіополь Одеської області наприкінці тижня пройшов другий (обласний) етап VІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» під гаслом «Все подолаємо, все зможемо та переможемо».

В особистому заліку у бомбаскеті (кидання м'яча в корзину з одного місця) серед жінок найкращий результат показала комерційний агент на ст. Чорноморськ  Валентина Піляєва. У змаганнях з настільного тенісу серед жінок відзначилася Світлана Шварьова (колишній відділ  санстанції Одеської  залізниці у Подільську), яка стала бронзовим призером. Четверте місце у турнірі з дартсу серед чоловіків зайняв працівник  експлуатаційного вагонного депо Подільськ Микола Коломієць.

Найсильніші спортсмени змагань візьмуть участь у фіналі VІ Всеукраїнської спартакіаді «Сила духу», яка цього року відбудеться у місті Ужгороді у вересні.

Наша довідка

Основна мета Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» — соціально-психологічна адаптація потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і їх залучення до участі у громадському житті занять спортом і зміцнення здоров’я засобами фізичної культури.