Оновлене правління Укрзалізниці — команда професіоналів, яку об’єднує спільне завдання реалізувати стратегію розвитку компанії, — Шевкі Аджунер

14 червня 2019, 15:37

В Укрзалізниці сформовано ефективну команду топ-менеджерів та висококласних професіоналів, об’єднаних спільним завданням – реалізувати стратегію розвитку найбільшої в країні державної компанії. Про це повідомив голова наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер, коментуючи призначення Урядом нових членів правління — Франтішека Буреша, Марчіна Целеєвського, Сергія Кушніра та Івана Юрика.

За його словами, наглядовій раді Укрзалізниці після її призначення знадобився певний час, аби сформувати стратегію розвитку та покроковий план дій із корпоративного управління компанії. Вже після цього почали працювати над формуванням команди, спроможної максимально ефективно та якісно реалізувати намічене. Ще наприкінці 2018 р. наглядова рада Укрзалізниці провела поетапну оцінку результатів діяльності членів правління компанії та розпочала процес заслуховування нових кандидатур, запропонованих рекрутинговим агентством Odgers Berndtson.

Проведення співбесід із кандидатами тривало півроку і завершилося 31 травня 2019 р., після чого наглядова рада зробила подання до Кабінету Міністрів України. «Надважливо було віднайти фахівців, які не лише відповідатимуть усім визначеним професійним та кваліфікаційним критеріям і людським якостям, а й спроможних об’єднатися в цілісну команду на чолі з головою правління Євгеном Кравцовим та спільно реалізовувати визначені стратегічні завдання. Сподіваюся, що нам це вдалося», — зауважив Шевкі Аджунер.

За його словами, вже найближчим часом наглядова рада проведе спільне засідання з новим правлінням компанії та почне виконувати пріоритетні завдання, які належить реалізувати в різних напрямах діяльності Укрзалізниці в короткостроковій перспективі, передбачені стратегією та планом дій корпоративного управління компанії. «На нові позитивні зміни сьогодні чекають і наші клієнти-вантажовідправники, і пасажири, і наші працівники, і наш акціонер — Кабінет Міністрів України. Продовжуємо працювати, нарощуємо темп, націлені на результат», — резюмував Шевкі Аджунер.

Нагадаємо, Франтішек Буреш, Марчін Целеєвський, Сергій Кушнір та Іван Юрик призначені членами правління Укрзалізниці відповідно до рішення, прийнятого на засіданні уряду 5 червня 2019 р. Кадровий відбір було проведено рекрутинговою компанією Odgers Berndtson. Також у правлінні продовжують працювати Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич, призначені на посади влітку 2016 р. Очолює правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?