Пасажири при посадці в поїзд можуть пред’являти електронне посвідчення у додатку «Дія»

06 лютого 2020, 16:47

Укрзалізниця підтримує цифровізацію відносин держави й громадянина та запуск проєкту «Дія», який був презентований 6 лютого 2020 р. за участі Президента України Володимира Зеленського. Вже відсьогодні користувачі додатка «Дія» можуть пред’являти електронне посвідчення у додатку при посадці в поїзд.

Крім того, посвідчення у додатку буде доступне офлайн, але важливим фактором при звірці даних буде дата останнього оновлення документа.

У разі, якщо е-посвідчення не матиме фото або виникатимуть технічні проблеми, воно не вважатиметься чинним. Пасажиру необхідно буде пред’явити звичайний документ, що посвідчує особу.

Крім того, не можна використовувати скріншот посвідчення з додатка «Дія».

Нагадаємо, при посадці у поїзд пасажир повинен мати квиток і посвідчення, що посвідчує особу. Це може бути паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон та інші, які передбачені правилами.

Наразі у додатку «Дія» доступне посвідчення водія.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?