Пасажирів, які через затримку в дорозі поїзда Запоріжжя—Київ могли спізнитися на літак, до аеропорту доставив Kyiv Boryspil Express

07 грудня 2018, 15:15

 Завдяки оперативним та скоординованим діям залізничників пасажири швидкісного поїзда № 736 сполученням Запоріжжя—Київ встигли на свої рейси до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Одинадцятьох пасажирів поїзда № 736 Запоріжжя—Київ, який через технічну несправність затримався в дорозі, на станції Київ-Деміївський організовано пересадили до рейкового автобуса PESA, що прямував до міжнародного летовища.

Це вдалося завдяки взаємодії локомотивної бригади, диспетчерського персоналу, фахівців регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». У результаті всі пасажири встигли на свої рейси. «Там, де працює техніка, можливі технічні несправності. Головне, що ми завжди готові в робочому порядку вирішити будь-які проблеми, які виникають у пасажирів. Раді, що в цьому випадку в пригоді став швидкісний експрес Київ-Пасажирський—Бориспіль-аеропорт», — прокоментував ситуацію в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький.

Він зазначив, що після адаптації на новому маршруті загалом та до новозбудованої інфраструктури зокрема Kyiv Boryspil Express стане надійним сервісом і пасажири належно оцінять його переваги. «Ми триматимемо роботу Kyiv Boryspil Express під постійним контролем», — зазначив Роман Веприцький.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?