Першими довгостроковими контрактами охоплено половину виділених на проєкт зерновозів

23 червня 2020, 10:50

Укрзалізниця уклала перші контракти на здійснення довгострокових перевезень на термін від дев’яти до 12 місяців. Розпочати їх намічено з 1 липня поточного року. Особливим попитом користуються зерновози, яких вже заброньовано понад половину від виділеної кількості.

«Станом на 22 червня 2020 р. укладено 24 додаткові угоди на перевезення вантажів з узгодженими строками та обсягами. Наразі вже заброньовано 2,6 тис. зерновозів із 3,3 тис. можливих і 800 піввагонів із 8,8 тис. виділених під довгострокові контракти», — повідомили кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» у філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця».

Планується продовжувати пошук клієнтів, з якими укладатимуть додаткові до основного договору на надання послуг угоди щодо довгострокової співпраці. Оголошення щодо замовлень на перевезення, що мають розпочатися з серпня, буде оприлюднено пізніше в Telegram-каналі (t.me/ctl-uz) та сайті філії «ЦТЛ».

Як повідомлялося раніше, навесні поточного року Укрзалізниця запропонувала клієнтам новий продукт щодо здійснення перевезень на довгостроковій основі. Він передбачає надання в користування рухомого складу на тривалий період за зниженою фіксованою вартістю. Мінімальний обсяг визначено на рівні 200 вагонів на місяць. Угоди укладаються за двома типами рухомого складу: зерновозами та піввагонами. Прийом замовлень щодо отримання нової послуги розпочався з 5 червня 2020 р.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?