Наприкінці тижня було підбито підсумки місячника з підвищення дохідності у приміському сполученні, який тривав на регіональній філії «Придніпровська залізниця» з 14 червня по 14 липня. Загалом по залізниці виручка від продажу квитків збільшилася на 408,8 тис. грн, в відсотковому відношенні до минулого року — 103,6 % (до початку місячника цей показник становив 93,5 %).

Серед дирекцій добре спрацювали Дніпровська (101,9 % виручки до рівня минулого року) та Запорізька (108,6 %). Вагомий результат тут мають на станціях Кам’янське, П’ятихатки, Генічеськ, Бердянськ, Мелітополь, Пологи, Таврійськ. А ось Криворізька дирекція не дотягла 0,1 %, щоб вийти на минулорічний рівень: підвели станції Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Рокувата, Чортомлик, Божедарівка, Єлізарове, Інгулець, Лошкарівка, Мудрьона, Привільне та Павлопілля.

Під час місячника моторвагонні депо збільшили виручку на 236,3 тис. грн до рівня минулого року (це 104,6 %). До місячника також активно долучився вокзал Запоріжжя I, який зараз входить до філії «Пасажирська компанія».