Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Укрзалізницею та Deutsche Bahn для подальшого співробітництва

06 лютого 2020, 13:05

5 лютого АТ «Укрзалізниця», Deutsche Bahn AG і DB Engineering & Consulting GmbH підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці. Меморандум підписано на трирічний строк.

За умовами Меморандуму сторони погодилися докладати зусиль до розробки механізму, що дозволить DB E&C надавати Укрзалізниці управлінську та/або технічну підтримку.  

Очікується, що початкова фаза стратегічного співробітництва між сторонами триватиме три місяці. Після неї планується провести перемовини щодо укладання договору про співпрацю для оцінки діяльності Укрзалізниці та розроблення дорожньої карти із вдосконалення роботи компанії.

Укрзалізниця не оплачуватиме перший «оглядовий» етап проєкту, й будь-які подальші оплати за послуги в межах цієї співпраці будуть здійснюватися відповідно до  законодавства України про закупівлі та інших нормативних актів.

Реалізації проєктів, визначених Укрзалізницею як необхідних для удосконалення діяльності компанії в рамках другого етапу стратегічного співробітництва, передуватимуть відкриті публічні конкурсні процедури, в яких DB E&C зможе брати участь на рівних умовах, як і будь-яка інша зацікавлена ​​та кваліфікована третя сторона.

Після завершення етапу впровадження сторони можуть розглянути питання про надання триваліших консультаційних послуг з боку DB E&C знову ж таки шляхом конкурентної тендерної процедури.

Довідка

 Deutsche Bahn AG є одним із лідерів серед залізничних операторів і постачальників міжнародних логістичних послуг у світі.

DB Engineering & Consulting GmbH спеціалізуються на розвитку міжнародних проєктів у залізничній галузі, включаючи концептуальний дизайн, планування, впровадження і експлуатацію залізничних систем, а також консультаційні, технічні та управлінські послуги.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?