Південна магістраль організувала відпочинок та оздоровлення для 95 ветеранів-залізничників

19 листопада 2019, 14:20

16 листопада колишні працівники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» вирушили на двотижневий курс оздоровлення до лінійної лікарні с. Клубівка Хмельницької області.

Так, наразі 95 ветеранів проходять курс оздоровлення у медико-реабілітаційному центрі лікарні с. Клубівка та санаторію «Світязянка», що у Трускавці.

Вже упродовж року 70 ветеранів-залізничників пройшли курс оздоровлення у санаторії ім. Гоголя в Миргороді. 30 колишніх працівників Південної залізниці відвідали санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників у м. Хмільник», що на Вінниччині.

Загалом у 2019 р. заплановано організацію оздоровлення та відпочинку в спеціалізованих оздоровчих закладах України 273 пенсіонерів-залізничників.

До послуг ветеранів магістралі — сучасне медичне обладнання, комфортабельні номери, професійний догляд і турбота фахівців найвищої кваліфікації.

Для отримання путівки необхідно заздалегідь звернутися до ради ветеранів підрозділу, де людина перебуває на обліку як пенсіонер-залізничник.

АТ «Укрзалізниця»  вживає всіх заходів, аби відшукати можливість для соціальної підтримки колишніх працівників, котрі багато років трудової діяльності віддали рідній залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?