Починаючи з 30 січня, поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше, — Євген Кравцов

18 січня 2019, 10:34

Починаючи з 30 січня 2019 р., міжнародний поїзд «Чотири столиці» № 31/32 Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига курсуватиме частіше: один раз на чотири дні замість одного разу на тиждень. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Поїзд «Чотири столиці» курсуватиме частіше. З 30 січня змінюємо графік — рейси будуть один раз на чотири дні. На сьогодні поїзд їздить раз на тиждень. При цьому розклад руху не змінюємо», — повідомив Євген Кравцов у Facebook.

За його словами, про збільшення періодичності курсування поїзда домовилися залізничні адміністрації України, Білорусі, Литви та Латвії, адже нині це сполучення користується попитом у пасажирів. «Населеність в напрямку Київ—Рига становить 49 %, у зворотному — 40 %. Це гарні показники, що говорять про популярність сполучення до європейських столиць і його економічну рентабельність для Української залізниці», — зауважив Євген Кравцов.

Аналіз пасажиропотоку в цьому сполученні свідчить, що найбільше пасажирів цим поїздом прямує до Латвії (45 %) та Литви (38 %) і менше до Білорусі (17 %). Загалом у період з 28 вересня 2018-го до 11 січня 2019 р. в обох напрямках поїздом подорожували понад 4,3 тис. пасажирів.

З періодичністю курсування раз на чотири дні поїзд № 31/32 вирушатиме з Києва, починаючи з 30 січня, а у зворотному напрямку з Риги — з 31 січня. При цьому розклад руху поїзда не змінюється.

Нагадаємо, поїзд «Чотири столиці» курсує з 28 вересня 2018 р. У складі поїзда — 10 вагонів, з них дев’ять купе та один вагон класу люкс. У шостому вагоні купе розділені на чоловічі та жіночі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?