Поїзд Маріуполь—Львів стане майданчиком для створення ІТ-проектів

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Українські та естонські організації Estonia Development cooperation, Garage 48, Yep, І N-iX, Beetroot Academy, 1991 Open Data Incubator запрошують усіх небайдужих до новацій людей 19 квітня о 12.50 долучитися до хакатону в поїзді Маріуполь—Львів.

До дискусій запрошуються як девелопери, дизайнери, розробники мобільних застосунків, маркетологи, так і підприємці, студенти, залізничники, котрі не знайомі з ІТ-середовищем. Всі, хто має цікаві ідеї та прагне їх реалізувати. До Hack-A-Train кожен учасник зобов’язаний взяти із собою: ноутбук, гарний настрій, музу та бойовий дух. У сусідньому вагоні будуть їхати 20 менторів з України та Естонії, які допомагатимуть з розробкою бізнес-планів.

Дорогою з Маріуполя до Львова передбачається об’єднати учасників заходу в команди. Кожна з них матиме 90 хв, аби представити свій проект аудиторії у вагоні. Найкращі ідеї претендуватимуть на призовий фонд хакатону в 2 тис. євро.

Засновник інкубаторів Yep та співорганізатор хакатону Андрій Заікін зазначив: «Маршрут Маріуполь—Львів поєднує Схід та Захід України. Сьогодні дуже часто говорять про наші відмінності у поглядах і звичках, але інновації та прагнення робити країну краще об’єднують нас. Потяг — це дуже обмежений простір, який збере півсотні креативних людей. У ньому не вийде відволікатися від власного проекту і роботи в команді. Стартапи — це завжди рух вперед, як і залізниця. Крім того, сподіваємося, що така незвична локація і маршрут через усю країну надихнуть учасників на створення справді глобальних проектів».

АТ «Укрзалізниця» спеціально для заходу підібрало вагон із необхідною кількістю розеток, що дуже важливо для якісної та безперебійної роботи команд. Також компанія допомогла з брендуванням вагона. Відповідно хака-поїзд буде видно здалеку. Квитки учасники заходу купують самостійно через Facеbook event хакатону. Попередньо місця у двох вагонах: один для учасників та один для менторів — заброньовані організаторами заходу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?