Понад 1,6 тис. пасажирів скористалися новим залізничним маршрутом Мукачево—Будапешт за неповний місяць

06 січня 2019, 11:57

Пасажири оцінили зручність нового залізничного сполучення з ЄС, запровадженого Укрзалізницею в грудні. Лише за перші чотири тижні курсування поїзда № 33/34 Будапешт—Мукачево, з 9 грудня 2018 р. до 3 січня 2019 р., ним скористалося 1602 особи.

Зокрема, в напрямку Мукачева подорожувало 915 пасажирів, у напрямку Будапешта — 687 пасажирів. Найбільший попит спостерігався напередодні Різдва Христового західного обряду.

Зайнятість крісел цього поїзда становить майже 38 %. Враховуючи лише початок його курсування, можна вважати запуск цього маршруту вдалим.

Нагадаємо, поїзд № 33/34 Мукачево—Будапешт курсує щодня з 9 грудня 2018 р. З Мукачева поїзд вирушає о 12.30, прибуває до Будапешта о 18.37. З Будапешта вирушає о 7.23, до Мукачева прибуває о 15.20. Більш детальну інформацію щодо розкладу руху цього поїзда можна отримати на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця».

Вартість квитка становить приблизно 23 євро й може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання проїзного документа. Квитки можна придбати в залізничних касах.

Крім того, тепер усі, хто подорожуватиме залізницею до ЄС та зворотно через Мукачево, зможуть здійснити екскурсію цим містом і побачити його історичні пам’ятки, які, до речі, занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. Поїзди, що прибувають з Києва, Харкова, Запоріжжя до Мукачева та відправляються із цього міста зворотно, підлаштовані під графік руху поїзда № 33/34 Мукачево—Будапешт таким чином, щоб між пересадками пасажири мали час насолодитися краєвидами Мукачева.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?