Понад 1750 українських військових скористалися послугами залу для військовослужбовців на Львівському залізничному вокзалі

10 січня 2020, 16:29

Із часу відкриття у жовтні 2019 р. на Львівському головному вокзалі залу для військовослужбовців його послугами скористалися понад 1750 українських військових — учасників АТО/ООС.

Для зручного та комфортного побуту військових львівські залізничники облаштували зал для очікування, розрахований на одночасне перебування 16 осіб, кімнату для приймання їжі з мікрохвильовою піччю, електрочайником, кавоваркою, холодильником, кулером та безкоштовною чайною продукцією. Крім того, у побутових приміщеннях залу для військовослужбовців є можливість випрати і висушити одяг, скористатися вбиральнею та душовою, а також кімнатою відпочинку зі спальними місцями.

Нагадаємо, що в грудні минулого року зал очікування для військовослужбовців було відкрито на залізничному вокзалі Ужгорода. Загалом, окрім Львова та Ужгорода, такі приміщення працюють на вокзалах у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Маріуполі, Вінниці, Миколаєві та Херсоні. Всі зали призначені для короткочасного перебування військовослужбовців (учасників АТО/ООС) за наявності документа, що засвідчує особу, та проїзного документа на поїзд (крім приміського сполучення).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?