Понад 5,5 млн пасажирів перевезла Укрзалізниця швидкісними поїздами у 2018 році, — Євген Кравцов

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Швидкісними поїздами у 2018 р. скористалися 5660 тис. пасажирів. Це на 75 тис., або на 9 % більше, ніж у 2017 р. 

«Заповнюваність швидкісних поїздів Укрзалізниці у 2018 р. становила у вагонах першого класу — 99 %, другого класу — 100 %. Це чи не найвищий показник серед європейських перевізників таким рухомим складом», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Найбільше пасажирів перевезено в харківському напрямку — 1688 тис., дніпровському (до Покровська та Запоріжжя) — 1226,4 тис., львівському (у тому числі до Перемишля) — 1142,9  тис.

«За весь період курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті,  з травня 2012 р. до теперішнього часу, ними перевезено понад 22,5 млн пасажирів. Вони затребувані серед пасажирів, з кожним роком їх заповнюваність зростає. Ми розвиваємо мережу швидкісного руху, щоб охопити якомога більше ділових та туристичних осередків», — зазначив керівник Укрзалізниці.

Сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?