ПрАТ «ЗЕРЗ» відновило ремонт кар'єрних тягових агрегатів

02 вересня 2019, 11:22

ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» у 2019 р. здійснив капітальний ремонт в обсязі КР-2 кар’єрного тягового агрегату ОПЕ1АМ № 042. Відновлювали машину на замовлення приватного власника рухомого складу — ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» (Ferrexpo).

Як повідомили на підприємстві, ремонт проведений за низкою основних вузлів і агрегатів. Зокрема, оновлено кузов, візки, колісно-моторні блоки (тягові двигуни, колісні пари, кожухи), апаратуру, допоміжні машини (моторні вентилятори, компресори). Крім того, поліпшені умови праці машиністів. Кабіну управління обладнали кондиціонером, мікрохвильовою піччю і холодильником.

Відновлення кар'єрних тягових агрегатів на ПрАТ «ЗЕРЗ» проводиться з 2005 р. Наразы потужності підприємства дають змогу виконувати, окрім основної роботи з електровозами Укрзалізниці, капітальний ремонт та модернізацію трьох—п’яти одиниць кар’єрних тягових агрегатів на рік, залежно від їхнього технічного стану.

ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» — одне з провідних підприємств у системі Укрзалізниці зі штатом співробітників майже 2 тис. осіб. Головний профіль роботи — капітальний ремонт пасажирських і вантажних електровозів. Досвід роботи підприємства становить понад 110 років. Його клієнтами поряд з АТ «Укрзалізниця» є такі компанії, як ТОВ «ТК-Альтернатива», ДП «Дніпровський електровозобудівний завод», ТОВ «ЗАПОРІЖГАРАНТМАШ», ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», а також гірничо-збагачувальні комбінати — Полтавський, Північний та Інгулецький.

Тягові агрегати змінного струму типу ОПЕ1АМ (однофазний промисловий електровоз, автономний, модернізований) виготовлялися Дніпропетровським електровозобудівним заводом починаючи з 1988 р. На сьогодні переважна більшість з них відпрацювали нормативний термін служби і потребують ремонту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?