Кубок України з армрестлінгу, що пройшов наприкінці грудня в Одессі, став завершальним спортивним заходом 2018 р. і підбив фінальні підсумки у цьому виді спорту.

У списку учасників, які претендували на перемогу, був головний механік виробничого підрозділу «Локомотивне депо Основа» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»  Євген Беженар. Він виступав у ваговій категорій до 80 кг і вважався одним із фаворитів турніру.

У боротьбі на лівій руці він здобув бронзу, а на правій — золото. Євген Беженар у фіналі переміг свого головного конкурента — багаторазового чемпіона країни та володаря Кубка України В’ячеслава Жигілія. Це перша офіційна перемога Євгена над цим досвідченим спортсменом.

У 2019 р. у місті Лутракі (Греція) з 14 до 22 травня відбудеться чемпіонат Європи, а з 30 серпня до 8 вересня в Катовіце (Польща) пройде чемпіонат світу. У обох цих заходах Євген Беженар планує брати участь, адже перемога в Кубку дозволяє йому претендувати на потрапляння до збірної.