Працівники Донецької залізниці вибороли перемогу у змаганнях за Кубок України серед дорослих з козацького двобою

27 березня 2019, 14:35

Працівники регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» Леонід Войтенко та Роман Незнахин — серед переможців змагань за Кубок України серед дорослих з козацького двобою (WCFF). Леонід виборов золото, а Роман — бронзу. Про це повідомила Донецька залізниця у Facebook.

З Донецької області брали участь 24 спортсмени, серед яких двоє залізничників. Леонід Войтенко працює монтером колії 4 розряду Лиманської дистанції колії, Роман Незнахин — стрілок 4 розряду Покровскої СК воєнізованої охорони.

Як повідомила Донецька залізниця, змагання проходили в місті Суми, у спортивному комплексі — легкоатлетичному манежі Сумського державного університету. На цих змаганнях проходив відбір до збірної України на Чемпіонат Європи та Кубок Світу. «Чемпіонат зібрав на чотирьох татамі, рингу понад 550 учасників із 15 областей України. Наші спортсмени показали відмінний результат», — йдеться у повідомленні.

Донецька залізниця також наголошує, що підтримку команді залізничників надала Лиманська дорожня профспілкова організація.