У столиці України відбувся традиційний захід  «Забіг у вишиванках». Серед учасників забігу були й залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Старт і фініш відбувся на Русанівській набережній, і бігли спортсмени в бік мосту Патона набережною та зворотно. У забігу було  чотири дистанції: для маленьких дітей до семи років — дистанція на 100 м, для старших дітей — дистанція на 500 м, благодійна — на 1 км для всіх охочих, де були зібрані кошти, що підуть на закупівлю спортивного одягу для прифронтової дитячо-юнацької спортивної школи, та  основний забіг — на 5 і 10 км.

У дистанції на 10 км серед чоловіків бронзу отримав Віталій Маринич, срібло — В'ячеслав Зубков, перше місце виборов залізничник Олег Якимчук, який подолав дистанцію за 33 хв. До слова, Олег Якимчук уже сім років працює в Дарницькій дистанції сигналізації та зв’язку електромеханіком на станції Київ-Дніпровський регіональної філії.

Серед жінок третє місце посіла Світлана Совєтченко, друге — Ольга Донченко. Найшвидшою в цій категорії стала Юлія Байрамова.

«Залізничники завжди підтримують такі акції, — мовив в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький, — тим паче в такий святковий день. Нам приємно, що перемогу здобув наш залізничник Олег Якимчук. Адже спорт дає не лише відмінну фізичну форму, а й такий необхідний для залізничної справи командний дух і жагу перемоги. Мені б хотілося, щоб усі трудові колективи, які взяли участь у цьому забігу, принесли у свої колективи ту енергію, якою зарядилися на заході, й поділилися нею з колегами».