Регіональна філія «Донецька залізниця» продовжує ремонт колій для збільшення пропускної спроможності в маріупольському напрямку

21 грудня 2017, 13:14

До кінця грудня 2017 року «Донецька залізниця» планує закінчити додатково підготовку двох колій на станції Маріуполь-Сортувальний та двох колій на станції Волноваха. Це дозволить збільшити пропускну спроможність, своєчасно та в повному обсязі доставити сировину, а також забезпечити вивезення продукції з металургійних комбінатів Маріуполя.

Так, на станції Маріуполь-Сортувальний буде відремонтовано дві колії – у парку прийому та в сортувально-відправному парку. Це дозволить збільшити переробну здатність, зменшити час на маневрові роботи та формування поїздів до відправлення. Завдяки вжитим заходам пропускна спроможність збільшиться в середньому на п’ять поїздів на добу.

Також на станції Волноваха буде відновлено колію в парку прийому та колію в парку відправлення. Це дасть змогу збільшити переробну спроможність станції у середньому на шість поїздів на добу. Регіональна філія «Донецька залізниця» і в подальшому буде працювати над вирішенням питання транспортного сполучення на маріупольському напрямку для своєчасного забезпечення в повному обсязі потреб Маріуполя.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?