Сьогодні, 5 березня 2019 р., члени правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек та Ремігіуш Пашкевич і державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак представили колективу регіональної філії «Львівська залізниця» нового керівника — Романа Черніцького. Він працюватиме на посаді директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» та забезпечуватиме подальшу ефективну роботу цього структурного підрозділу.

Представляючи Романа Черніцького як керівника Львівської залізниці, член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек зазначив, що це — фаховий залізничник, компетентний спеціаліст і досвідчений керівник, який здатний організувати належну роботу регіональної філії відповідно до поставлених керівництвом компанії завдань. «За плечима Романа Романовича — понад 20 років праці на різних посадах саме на Львівській залізниці. Сподіваємося, що під керівництвом Романа Черніцького Львівська залізниця працюватиме якісно та стабільно, а обсяги перевезень і надалі зростатимуть», — зазначив Желько Марчек.

Член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич привітав Романа Черніцького з призначенням на посаду та подякував за плідну та ефективну роботу на попередній посаді — директора з інфраструктури. «Торік Укрзалізниця завершила реалізацію надзвичайно масштабних та важливих інфраструктурних проектів — будівництво Бескидського тунелю та швидкісної залізниці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Цими проектами безпосередньо опікувався Роман Черніцький, і вони успішно реалізовані», — розповів Ремігіуш Пашкевич.

Успішної та плідної роботи новопризначеному керівнику регіональної філії «Львівська залізниця» побажав державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак. Він відзначив не лише професійні якості Романа Черніцького, а й його тверду громадянську позицію. «Роман Черніцький був серед тих тисяч залізничників, які брали участь в АТО та боронили цілісність української землі на Сході країни. Пишаємося такими працівниками та щиро вдячні їм за відвагу та героїзм», — наголосив Андрій Галущак.

Роман Черніцький закінчив Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство». У 1992 р. розпочав роботу саме на Львівській залізниці. Працював на посадах монтера колії, дублера дорожнього майстра дистанції шляху, шляхового майстра, начальника виробничої дільниці. З 2000 р. — на керівних посадах у структурних підрозділах Львівської залізниці. У 2016—2017 рр. — заступник начальника регіональної філії з інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця». З квітня 2017 р. й дотепер працював на посаді директора з інфраструктури Укрзалізниці.