Розпочинаємо передачу в оренду першої великої партії об’єктів нерухомого майна в системі «ProZorro.Продажі», — Євген Кравцов

24 червня 2019, 19:36

Укрзалізниця розпочинає передачу в оренду нерухомого майна в електронній системі «ProZorro.Продажі». Сьогодні, 24 червня, будуть розміщені лоти на понад 30 об’єктів компанії, проведення аукціонів заплановано на 3 та 8 липня. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Після завершення всіх необхідних підготовчих процедур для передачі в оренду нерухомого майна та успішної реалізації пілотного проекту в електронній системі «ProZorro.Продажі» в червні цього року розпочинаємо активну кампанію з реалізації об’єктів нерухомого майна на цьому онлайн-майданчику. Сьогодні пропонуємо потенційним орендарям першу велику партію — понад 30 об’єктів, найближчим часом виставимо на торги ще 40 об’єктів», — повідомив Євген Кравцов.

Він також поінформував, що Укрзалізниця планує передати в оренду комерційні та виробничі приміщення — це дасть змогу максимально ефективно використовувати майно товариства, сприятиме реалізації старих виробничих підрозділів та їх оновленню. В оренду пропонуватимуться, зокрема, частини нежитлових приміщень адміністративних будівель, складів, приміщень вокзалів, локомотивних та вагонних депо й інших об’єктів.

Орендні лоти пропонуватимуться по всій Україні, об’єкти розташовані як у великих містах, так і на маленьких станціях. Усі лоти відображатимуться на офіційному сайті «ProZorro.Продажі» з можливістю пошуку об’єктів у конкретному місті. Також з лотами можна буде згодом ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

«Ми успішно співпрацюємо з Укрзалізницею в напрямах оренди вагонів, продажу металобрухту, тепер у нашій системі з'явився дуже перспективний напрям оренди майна. Впевнений, що за допомогою електронної торгової системи «ProZorro.Продажі» буде забезпечено ефективне використання приміщень по всій Україні, а наші прозорі аукціони зацікавлять малий та середній бізнес», — зазначив директор ДП «ProZorro.Продажі» Олексій Соболев.

«Перші лоти наші потенційні орендарі можуть переглянути вже сьогодні. Плануємо звітувати про статистику проведення аукціонів та успішні лоти. А великі лоти будуть опубліковані окремо для привернення уваги всіх зацікавлених. Запрошуємо до співпраці компанії з управління нерухомості», — зауважили в Укрзалізниці.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?