Залізничники повністю відновили рух поїздів в обох напрямках на перегоні Іванівка—Веселий Кут дільниці Подільськ—Роздільна регіональної філії «Одеська залізниця», де 3 липня сталося сходження 14 вантажних вагонів.

О 1.30 5 липня по непарній колії перегону було укладено нову рейкошпальну решітку силами працівників колійних машинних станцій Цвіткове, Усатове та Вапнярка. О 2.32 непарну колію перегону відкрито для руху поїздів.

Нагадаємо, що 4 липня з 7.00 було відкрито парну колію перегону для пропуску поїздів із роботою двостороннього автоблокування для забезпечення безпеки пропуску поїздів в обох напрямках, а з 12.54 до 17.00 тривали відновні роботи з періодичним перекриттям руху по обох коліях.

Після ретельного обстеження пошкодженої колії та технічного стану вагонів буде встановлено причини сходження.

Залізничники приносять вибачення пасажирам за вимушені затримки поїздів.

Нагадаємо, що 3 липня 2018 р. о 14.18 на перегоні Іванівка—Веселий Кут в Одеській області сталося сходження 14 вантажних вагонів, унаслідок чого було порушено габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух майже 20 пасажирських поїздів було організовано альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї дільниці.