Ще 5 локомотивів GE прибули в Україну

19 листопада 2018, 15:58

Ще п'ять локомотивів General Electric прибули до порту Чорноморськ. Сьогодні їх вивантажили із судна. Вони, як і 15 попередніх, попрямують на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування.

За контрактом перша партія тепловозів TE33AС серії Evolution виробництва General Electric складається з 30 одиниць. Таким чином, з урахуванням сьогоднішньої поставки, в Україну вже поставлено загалом 20 тепловозів. Наразі триває процес сертифікації тепловозів, яку здійснює ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування».

Задіяти новий рухомий склад до перевезень планується на півдні країни: мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках. Зокрема, на миколаївському вузлі, до завершення електрифікації лінії Долинська—Миколаїв, працюватиме 10 нових локомотивів. Ще п’ять одиниць планується відправити на дільницю Білгород-Дністровський—Ізмаїл.

Тепловози виробництва General Electric мають втричі більші терміни пробігу між технічним обслуговуванням, що покращує їх час експлуатації, а також дозволяють підвищити в 1,5 раза масу поїздів.

Нагадаємо, що перший етап співпраці з GE передбачає локалізацію в Україні на рівні 10 %. Поступово рівень локалізації в Україні буде доведений до 40 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?