Деякі ЗМІ розповсюджують інформацію, що 2 травня у Києві, на центральному залізничному вокзалі, з вагона поїзда нібито випала жінка. Щоб не поширювати недостовірну інформацію, надаємо об’єктивні факти.

Жінка, яка проігнорувала оголошення про завершення посадки на потяг № 117 Київ—Чернівці та вчасно не зайшла до поїзда, почала доганяти його. Вона намагалася зачепитися за поручні відкритих дверей хвостового вагону, де перебував провідник, що при відкритих дверях проводжав платформу, як це передбачено інструкціями. Однак жінка не втрималась і впала. Провідник, помітивши це, зірвав стоп-кран та зупинив поїзд. Після цього пасажирка зайшла до поїзда, і він рушив далі.

Зазначений випадок стався внаслідок грубого порушення Правил безпеки при користуванні залізничним транспортом. Для попередження подібних ситуацій закликаємо пасажирів бути особливо уважними та обережними, чітко дотримуватись правил безпеки, оскільки такі випадки несуть загрозу як самим порушникам, так і іншим пасажирам і працівникам залізниці.