Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Школярі п’яти навчальних закладів Лимана взяли участь у загальноміському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає залізничні професії»

З метою популяризації робітничих професій залізничного спрямування та допомоги школярам у виборі майбутнього професійного шляху 5 грудня на базі загальноосвітньої школи № 4 м. Лиман було проведено загальноміський фестиваль-конкурс агітбригад «Молодь обирає залізничні професії», в якому взяли участь майже 200 старшокласників.

Організаторами заходу виступили регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця», Лиманська дорожня профспілкова організація та Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.

На сцені зустрілися команди загальноосвітніх шкіл № 2, 3, 4, гімназії та ліцею. Кожна команда представляла себе, презентувала залізничні професії та відеокліпи, тематика яких пов’язана з охороною праці та правилами безпеки на залізниці.

Щира та невимушена атмосфера сприяла чудовому настрою учасників та вболівальників! Всі п’ять команд виступили гідно, але члени журі визначили переможців: перше місце посіла команда загальноосвітньої школи №4, друге місце виборола команда Лиманської гімназії, третє місце дісталося загальноосвітній школі № 2. 

Голова Лиманської дорожньої профспілкової організації Леонід Бессарабов зазначив: «Захід був не тільки цікавим і веселим, а й корисним для дітей. Адже в недалекому майбутньому перед підлітками постане вибір професійного шляху, тому пропонуємо розглянути можливість подальшого навчання в закладах залізничного спрямування. Професії залізничників на сьогоднішній день є затребуваними і високооплачуваними».

Всі присутні на заході отримали буклети від регіональної філії «Донецька залізниця», а також роздаткові матеріали навчальних закладів з інформацією про умови вступу і навчання.