Служба воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» за тиждень здійснила 75 рейдів та піймала на гарячому зловмисника

12 лютого 2019, 15:13

З 5 до 12 лютого підрозділи воєнізованої охорони проводили патрулювання на дільницях Харківського вузла, перегоні Шебелинка—Балаклія, також на станціях Основа, Мерефа, Полтава-Південна, Кременчук, Смородине, Кагамлицька, Гребінка, Лозова, Солоницька, Куп'янськ-Сортувальний та Куп'янськ-Вузловий.

Під час одного з таких оперативно-профілактичних заходів, що стався 5 лютого на станції Гребінка, вдалося попередити випадок розкрадання майна регіональної філії. На шостій сортувальній колії станції регулювальник швидкості виявив відсутність двох гальмівних башмаків, що є інвентарем суворої звітності, та відразу повідомив про це працівників стрілецької команди на станції Гребінка. До оперативно-пошукових заходів долучилися і представники поліції. Спільні дії «по гарячих слідах» дали результат, і за підозрою в розкраданні цього інвентарю затримано місцевого мешканця. Він направлений до відділку Національної поліції у місті Гребінка. Наразі тривають слідчі дії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?