Раптовий сплеск суїцидів серед населення зафіксовано на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» з початку березня поточного року. Про це йдеться на сторінці регіональної філії у Facebook.

Сумна статистика: п’ятеро чоловіків та дві жінки за цей період закінчили життя самогубством, обравши для цього залізницю. По три випадки на Одещині (перегони Одеса-Застава І—Одеса-Головна, Аккаржа—к.п. 25 км, Одеса-Застава І—Усатове) та Кіровоградщині (станції Новомиргород, Помічна та перегін Канатове—Кропивницький) і один випадок у Вінницькій області (станція Крижопіль). 

Люди стрибають на колію перед поїздом, та, незважаючи на екстрене гальмування, попередити наїзд на людину машиніст не в змозі, адже гальмівний шлях залежить від ваги і швидкості поїзда. 

Такі ситуації призводять до стресу локомотивної бригади, з членами якої потім тривалий час працюють психологи у депо та уважно стежать за психоемоційним станом залізничників. Минулого року одному з помічників машиніста відразу після випадку наїзду на людину стало погано, і просто на місці події він помер.

На жаль, ті хто не цінує власне життя, не в змозі зрозуміти, що відчувають локомотивні бригади ще багато років, пам’ятаючи жах наїзду на людину.