Станція Берегова Одеської магістралі відзначає 35-річний ювілей

29 грудня 2019, 18:33

Станція Берегова регіональної філії «Одеська залізниця» сьогодні відзначає 35-річний ювілей. Саме 29 грудня 1984 р. на четверту колію приймально-відправного парку станції Берегова (тоді — Рудна) було прийнято перший вантажний поїзд.

На початку роботи станції штат нараховував 14 працівників, а наразі на станції Берегова працюють 135 залізничників.

Позакласна вантажна станція розташована поблизу міста Южне на території Лиманського району Одеської області на відгалуженій лінії Чорноморська—Берегова. Специфіка роботи станції полягає у тому, що вона співпрацює з «наймолодшим» глибоководним портом України — ДП «МТП «Південний», що входить до трійки великих морських портів, які обслуговує регіональна філія «Одеська залізниця».

Колійний розвиток станції складається з приймально-відправного та сортувального парків, а також інших колій, що в парки не об’єднані. До станції прилягають чотири під’їзні колії підприємств.

Переробна спроможність станції згідно з технологією становить 602 вагони, пропускна здатність станції становить 14 пар вантажних поїздів, або 798 вагонів. Операції з вивантаження та навантаження вагонів виконуються на чотирьох під’їзних коліях комплексно-механізованим способом.

На сьогоднішній день основними завданнями станції Берегова є прибуття, відправлення, розформування і формування вантажних поїздів, сортування вагонів, подача та забирання вагонів з/на під’їзних коліях, оформлення перевізних документів, складання комерційної й оперативної звітності, облік вантажів у поїздах, усунення комерційних браків тощо.

З початку 2019 р. загальна кількість оброблених вагонів по станції Берегова збільшилася на 38 тис. 122 вагони (на 22,7 %) порівняно з аналогічним періодом минулого року і становила майже 206 тис. вагонів.

За 11 місяців 2019 р. нетарифні доходні надходження становили 48,8 млн грн, що на 13 млн грн більше аналогічного періоду 2018 р.

«Дуже приємно вітати з ювілеєм колектив станції, яка демонструє покращення у своїй роботі. Зокрема, у поточному році отримано на 27 % більше доходних надходжень, ніж за аналогічний період минулого року. Показники з перевезень також значно збільшилися. Нині це одні з кращих показників серед семи станцій дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій», — зазначив заступник директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» з логістики та роботи з поромами Іван Ємець у вітальному слові до колективу.

Начальник дирекції залізничних перевезень з організації взаємодії портів та припортових станцій Андрій Киман відзначив злагоджену роботу колективу, досягнення значних показників в роботі та побажав працівникам процвітання та нових здобутків.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?