Стрільці служби воєнізованої охорони філії «Південна залізниця» попередили крадіжку цінного обладнання

12 червня 2020, 15:07

11 червня на Полтавщині під час проведення оперативних заходів стрілецька команда воєнізованої охорони на станції Полтава-Південна запобігла спробі розкрадання цінного обладнання філії.

Так, о другій ночі 11 червня до одного зі складських приміщень Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» проникли сторонні особи. Прибувши на місце події після спрацювання сигналізації, працівники служби воєнізованої охорони виявили, що на одному зі складів пошкоджені вхідні двері. У приміщенні складу перебували невідомі, одягнені в камуфляжний одяг і маски.

Підозрювані спробували втекти, застосувавши зброю невстановленого зразка. Відповідно до нормативних документів, стрілець воєнізованої охорони здійснив попереджувальні постріли з відомчої табельної зброї. Та це не зупинило крадіїв, і вони втекли.

На місце події прибув наряд патрульної поліції Полтавської області. Після огляду складського приміщення встановлено, що злочинці намагалися викрасти чотири блоки апаратури спецзв‘язку.

За фактом спроби крадіжки відкрито кримінальне провадження.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?