Оперативна група стрілецької команди з охорони вантажів на станції Кременчук виробничого підрозділу «Полтавський загін воєнізованої охорони» попередила крадіжку деталей рухомого складу на суму приблизно 25 тис. грн.

Вранці 12 березня на 9-й колії приймально-відправного парку «Череднички» станції Кременчук стрільці воєнізованої охорони філії затримали непрацюючого громадянина 1983 р. н., мешканця міста Кременчук, за підозрою в скоєнні крадіжки 43 різних деталей гальмівної системи з чотирьох піввагонів, навантажених вугіллям. Зловмисника передано до правоохоронних органів.

На жаль, наразі дедалі частішими стають випадки розукомплектування сторонніми особами гальмівних систем вантажних вагонів. З метою запобігання злочинним посяганням на майно залізниці, рухомий склад та вантажі підрозділи воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» оперативно реагують на повідомлення про випадки несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту, проводять оперативно-профілактичну роботу, спрямовану на попередження крадіжок.

Південна залізниця закликає громадян не залишатися байдужими й повідомляти працівникам станції та правоохоронцям про випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту.