Товарні контори станцій Придніпровської залізниці обслуговують вантажовласників у звичному режимі

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Як дізнався кореспондент «Медіацентру «Магістраль», кількість клієнтів у товарних конторах станцій Придніпровської через карантин суттєво не зменшилася.

Зокрема кожного дня товарну контору станції Нижньодніпровськ-Вузол відвідують щонайменше два постійні вантажовласники — ТОВ «АВ Метал груп» і АТ «Інтерпайп Дніпровтормет». Рідше — працівники структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця», дислоковані на Нижньодніпровськ-Вузлі, аби отримати або відправити той чи інший вантаж.

За словами заступника начальника станції Нижньодніпровськ-Вузол Антона Клюєва, персонал товарної контори працює в повному складі. Проблеми з діставанням до робочого місця немає. Усі касири товарні, які безпосередньо спілкуються з відвідувачами, забезпечені захисними масками та мають можливість користуватися антисептиком. Декілька разів на добу здійснюється вологе прибирання службових приміщень із застосуванням дезінфікуючого засобу.  

— Переконаний, що карантин не завадить колективу і товарної контори, і станції Нижньодніпровськ-Вузол загалом виконувати службові обов’язки в повному обсязі, — підсумовує Антон Клюєв.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?