Тягово-енергетичні вагони-лабораторії у минулому році здійснили 447 дослідних поїздок

11 червня 2020, 12:49

У 2019 р. тягово-енергетичними вагонами-лабораторіями (ТЕВЛ) регіональних філій Укрзалізниці проведено 447 дослідних поїздок на 45 дільницях.

Як зазначив у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль» начальник Департаменту енергоменеджменту АТ «Укрзалізниця» Владислав Красильніков, за результатами цих поїздок оформлено звіти встановленої форми та рекомендації для реалізації в експлуатаційній роботі, зокрема щодо виявлених резервів економії енергоресурсів у тязі поїздів. Загальний розрахунковий річний економічний ефект від реалізації рекомендацій ТЕВЛ в експлуатаційній роботі становить понад 13 730 тис. грн.

Загалом у розпорядженні залізничників — п’ять ТЕВЛ. За період карантину вони також не простоювали. Зокрема, вагон регіональної філії «Придніпровська залізниця» виконував дослідні поїздки з тепловозами ТЕ33АС для вивчення можливості зміни умов експлуатації цих тепловозів в умовах пандемії. А в регіональній філії «Південна залізниця» відбувалися дослідні поїздки в межах енергетичного аудиту локомотивного депо Ромни.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?