Упродовж 2018 року на чотирьох дільницях Донецької залізниці замінили майже 70 км контактного проводу

06 лютого 2019, 08:38

Упродовж 2018 р. силами працівників регіональної філії «Донецька залізниця» було замінено 68 км контактного проводу. Роботи проводилися на дільницях Букине—Лиман—Слов’янський Курорт, Південнодонбаська—Маріуполь-Порт, Чаплине—Авдіївка та Лозова—Скотувата.

Також минулоріч було замінено 20,7 км несучого тросу й 180 опор контактної мережі та повітряної лінії 10 кВ. Були проведені роботи із заміни високовольтних ізоляторів контактної мережі всіх типів на полімерні та дротів повітряних ліній автоблокування та повздовжнього електропостачання на дільницях Лиман—Курдюмівка, Чаплине—Авдіївка та Лозова—Скотувата, загалом 11,3 км.

Крім того, проведено роботи з реконструкції розподільчих пристроїв тягової підстанції Сіверськ, технічного переоснащення тягової підстанції Курдюмівка та Дружківка з заміною акумуляторної батареї, технічного переоснащення тягової підстанції Кальчик із заміною високовольтних вводів 110 кВ силових трансформаторів та впровадження технічних засобів у систему оперативного диспетчерського управління першого кола міста Покровськ.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?