У 2018 році Укрзалізниця здійснила найбільші за останні 5 років обсяги капітальних інвестицій, — Євген Кравцов

10 січня 2019, 14:07

Упродовж 2018 р. на капітальні інвестиції Укрзалізниця спрямувала 16,9 млрд грн — це в 1,5 раза більше, ніж попереднього року. Загалом це найбільш значні капітальні вкладення за останні п'ять років, повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов 10 січня 2019 р. під час засідання Уряду. 

За словами керівника компанії, у 2019 р. Укрзалізниця продовжить вкладати значні кошти в нові інфраструктурні проекти. «Цього року ми плануємо розпочати електрифікацію дільниць Долинська—Миколаїв—Колосівка та Ковель—Ізов—Держкордон. Це, безумовно, стратегічні для держави транспортні напрямки, які збільшать обсяги експортних перевезень», — зазначив він.

Загалом на капітальні інвестиції у 2019 р. заплановано спрямувати 24,5 млрд грн. Зокрема, передбачається придбати 5 тис. вантажних вагонів, 46 пасажирських вагонів, а також три приміські поїзди. Крім того, буде продовжено співпрацю з General Electric у сфері оновлення парку вантажних тепловозів.

Керівник компанії також нагадав, що у 2018 р. Укрзалізниця виконала реконструкцію 309 км колій, придбала та виготовила на власних потужностях майже 3,5 тис. піввагонів. «Нестача локомотивів, відтерміновані ремонти були найболючішим питанням для галузі, і наразі ми їх вирішуємо. Так, капітальним ремонтом було оновлено майже 130 локомотивів. Для покращення якості пасажирських перевезень оновили 126 пасажирських вагонів — найбільше за останні сім років», — резюмував Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?