У 2019 р. на Придніпровській залізниці вдвічі збільшилася кількість контейнерних поїздів

21 листопада 2019, 08:09

Наразі в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на постійній основі курсують вісім контейнерних поїздів, що вдвічі більше, ніж торік. Ці поїзди перевозять майже 60 % загального обсягу вантажів, які транспортуються залізницею в контейнерах.

У середньому придніпровські залізничники щомісяця формують і відправляють у рейс 35 контейнерних составів, приймають під розвантаження 25.

Контейнерні потяги виконують перевезення за маршрутами Одеса-Порт—Дніпро-Ліски—Одеса-Порт («Дніпровець»); Чорноморська—Дніпро-Ліски—Чорноморська; Нікополь—Одеса-Порт—Поромна («Ніка»); Нижньодніпровськ-Пристань—Чорноморська—Нижньодніпровськ-Пристань; Верхньодніпровськ—Чорноморська—Верхньодніпровськ; Верхньодніпровськ—Одеса-Порт—Верхньодніпровськ; Нижньодніпровськ-Вузол—Ізов-експорт (до Польщі).

Три останні маршрути з’явилися цього року у зв’язку зі зростанням попиту на контейнерні перевезення. Вантажовідправників приваблює можливість маршрутних відправлень, адже при цьому значно скорочується час доправлення вантажу отримувачам, зменшуються ризики незбережених перевезень. Окрім того, через підвищений попит у графік руху цьогоріч було додатково закладено ще одну нитку контейнерного поїзда «Дніпровець».

Номенклатура контейнерних вантажів досить широка. Це феросплави, прокат чорних металів, бензол, меблі, посуд, продукти харчування, зерно тощо. Загалом контейнерні поїзди транспортують до 60 % загального обсягу вантажів, які перевозяться залізницею в контейнерах.

Для подальшого розвитку контейнерних перевезень у розкладі руху поїздів на Придніпровській залізниці передбачено нитку для ще одного контейнерного поїзда — Одеса-Порт—Пологи—Одеса-Порт.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?