У 2019 році Львівська залізниця планує відремонтувати понад 270 км колії

03 квітня 2019, 07:34

На Львівській магістралі стартував сезон колійних робіт. Залізничники розпочали планові ремонти та готують колійне господарство до літніх перевезень.

Загалом упродовж року колійники Львівської залізниці планують охопити різними видами ремонтів понад 270 км залізничних шляхів. Зокрема, капітальним ремонтом у цьому році планують оновити 52 км колії, ще 170 км — відремонтувати середнім ремонтом. На 48,4 км колії очікує реконструкція.

Цього року колійники також планують провести реконструкцію 30 стрілочних переводів. Оновити середнім ремонтом 130 переводів, 10 — замінити старопридатними.

Основні колійні роботи у 2019 р. вестимуться на напрямках Красне—Здолбунів, Стрий—Мукачево, Самбір—Сянки, Стрий—Івано-Франківськ, Батьово—Солотвино, Львів—Ходорів—Івано-Франківськ, Мостиська—Держкордон та інших.

Крім того, у планах регіональної філії на цей рік — капітальний ремонт залізничних переїздів, зокрема на вул. Курмановича у Львові, на станціях Ланівці та Дубівці, а також на 274 км перегону Кам’яниця—Доманинці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?