У День знань стюарди швидкісних поїздів вітають юних пасажирів і дарують їм сюрпризи від Укрзалізниці

01 вересня 2018, 16:35

У День знань стюарди філії «Українська залізнична швидкісна компанія» вітають юних пасажирів швидкісних поїздів зі святом першого дзвоника та дарують їм сюрпризи від Укрзалізниці. Таке повідомлення опубліковане на офіційній сторінці філії «Українська залізнична швидкісна компанія» у Facebook.

«Сьогодні, 1 вересня, з нагоди святкування чудового свята — Дня знань — філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» вітає усіх діток з початком навчального року та бажає їм рости здоровими, підкорювати нові вершини знань та бути наполегливими», — йдеться в повідомленні. 

Протягом дня у всіх швидкісних поїздах стюарди по гучномовному зв'язку вітають маленьких пасажирів з Днем знань, а також дарують діткам приємні сюрпризи: книжечки-розмальовки «Подорож у світ залізниці» та кольорові олівці.

«Тематичні розмальовки дозволять дітлахам не лише проявити власні мистецькі здібності, а й познайомитися з основними залізничними професіями. Залізничників, які є героями книжечки, уособлюють тварини — Лев, Лисичка, Бобер та інші. Серед них є машиніст і провідник, оглядач вагонів та черговий по станції. А віршовані рядки більш детально знайомлять з кожною професією. Хто зна, можливо ці сюжети стануть у нагоді нашим маленьким пасажирам та у подальшому вплинуть на вибір професії», — додає перевізник.

Раніше повідомлялося, що 1 вересня з нагоди особливого свята — Дня знань — стюарди швидкісних поїздів вітатимуть маленьких пасажирів із початком навчального року та даруватимуть їм пам’ятні сувеніри. Ці приємні сюрпризи спільними зусиллями підготували працівники Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця», зокрема регіональної філії «Придніпровська залізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія». 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?