Сьогодні, 3 серпня, у Харкові, на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» почалися фінальні змагання ХI Спартакіади серед працівників ПАТ «Укрзалізниця». Онлайн-трансляцію можна переглянути за посиланням на офіційній сторінці Укрзалізниці у Facebook

Участь у підсумкових змаганнях братимуть майже 200 працівників усіх шести регіональних філій Укрзалізниці. Залізничники боротимуться за перемогу в семи видах спорту: гирьовому, армрестлінгу, настільному тенісі, шахах, волейболі, міні-футболі, шашках.

З привітальним словом та побажанням перемог та гарних результатів  до учасників спартакіади звернулися директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євгеній Козак, перший заступник голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олександр Мушенок та директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець. 

Напередодні початку змагань Микола Уманець разом із головою дорпрофсожу Вячеславом Залозних зустрілися зі збірною командою Південної залізниці та побажали учасникам захоплюючих поєдинків і чесної перемоги із сильним супротивником.

Нагадаємо, змагання в рамках ХI Спартакіади тривають з 25 травня до 5 серпня 2018 р. Перший етап відбувся в дирекціях залізничних перевезень, другий — у регіональних філіях серед переможців першого етапу, третій, фінальний, етап проходить з 3 до 5 серпня 2018 р. на базі ФСК «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи регіональної філії «Південна залізниця» у Харкові.

Церемонія нагородження найспортивніших працівників галузі відбудеться 5 серпня о 13.30.