У Херсоні завершується реконструкція підвищеної колії

24 травня 2018, 10:34

На території вантажного двору Херсонської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» завершується реконструкція підвищеної колії. Це одна з чотирьох підвищених колій загального користування, що розташовується в межах Херсонської дирекції залізничних перевезень.

Потреба в збільшенні можливостей підвищеної колії в Херсоні з’явилася декілька років тому. Особливо це відчувалося в пікові місяці, коли клієнти Одеської залізниці щоденно використовують колію для вивантаження сипучих вантажів (вугілля, щебеню, піску, керамзиту, шлаку тощо). Тому було прийнято рішення подовжити колію на 50 %, а це дасть можливість водночас розвантажувати на колії до 9 вагонів. Проводять будівельні роботи фахівці виробничого підрозділу «Одеське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».

Також додамо, добудована частина колії має спеціальні конуси на торцях споруди, проект якої розробили в одеському відділенні філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця». Ця реконструкція значно полегшить вивантаження рухомого складу відкритого типу та зменшить трудові витрати на очищення підвищеної колії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?