У Києві на дитячій залізниці відзначили Міжнародний день захисту дітей

03 червня 2018, 08:53

1 червня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно приєдналися до святкування і працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Дітям, батьки яких працюють на залізниці, запропонували програму цікавих заходів.

«Для залізничників і їх діток. Святкування Міжнародного дня захисту дітей на малій залізниці стало вже традицією. І хоч більшість із них уже не вперше на дитячій залізниці, думаю, що сьогоднішнім розважальним заходом вони задоволені. Бо такі емоції, така радість і посмішки на дитячих обличчях – це найкраще свідчення того, що свято вдалося», - зауважила начальник служби кадрової та соціальної політики Наталя ГРУЦЯ.  

На свято завітали керівники Південно-Західної залізниці, передали поздоровлення від в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова та в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького.

Адміністрація регіональної філії підготувала всім дітям невеличкі подарунки, а професійні аніматори не давали сумувати жодному з учасників свята.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?